banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 3 miesiące 4 dni temu
Posiadamy w magazynach pełną gamę najwyższej jakości systemów mocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum była zawsze obsługa klientów na światowym poziomie, w związku z tym produkty marki Fischer sprzedawane są przez handlowców dysponujących szeroką wiedzą oraz spore doświadczeniem w tym zakresie. Klienci otrzymują w oparciu o ich indywidualne potrzeby, dostosowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, ofertę handlową i asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe i mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania uniwersalne, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania do izolacji. Nasi sprzedawcy pomogą Ci w wyborze właściwych mocowań dla potrzeb Twojej firmy. Nie licząc systemów mocowań mamy też w sprzedaży produkty takie jak: piany PUR i kleje, systemy instalacyjne i mocowania elektryczne

Produkowane są jedynie w Niemczech, przechodzą pod złożoną drogę nadzorczą i finalnie dostają znak towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie zgadza się na podwojoną weryfikację jakości, by zachowywać zaufanie swoich klientów i zapewniać najwyższy standard bezpieczeństwa, wynikający z użytkowania produktów Spax. Niemałe doświadczenie umożliwia firmie pomyślnie otwierać się na nowatorskie gałęzie przemysłu i odpowiadać na indywidualne potrzeby klientów. 

Podobne wpisy

Komentarze