banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu
Serwis internetowy duopower.pl oferuje produkty firmy Fisher. Fischer jest niemieckim międzypaństwowy producent profesjonalnych systemów mocowań . Firma jest jedną z najbardziej popularnych, a jej produkty należą do najczęściej wybieranych zamocowań używanych w budownictwie i majsterkowaniu. Obszar aktywności przedsiębiorstwa obejmuje nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher tworzy swoje doświadczenie i usytuowanie na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Teraz działa z siedmioma krajami, na których terenie mieszczą się hale przemysłowe - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i oczywiście Niemczech. Firma Fisher może poszczycić się kreatywnością w domenie metod technologicznych. Ich artykuły typu Duo są celnym rozwiązaniem w obszarze inżynierii.
Towary Fisher cechują się szczególną siłą i wielokierunkowością. Kołki i kotwy Duopower to techniczna nowość kompanii Fisher. Artykuł z układem Duopower jest złożony z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - wobec tego uniwersalnie dopasowuje się do otworu i nie luzuje się po obsadzeniu. Dzięki swojej budowie ma też wiele funkcji, w zależności od gruntu. Kołki rozporowe Fisher nadają się do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym atutem jest duży wybór produktów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Punkty nieinternetowe, poza sprawdzonymi artykułami, oferują także fachową usługę doradczą doświadczonych specjalistów w wyszukaniu typów zaczepów. Sklep w sieci duopower.pl natomiast umożliwia dowolne i intuicyjne filtrowanie produktu spośród uszeregowanych modeli. Fisher oferuje tam także opłacalne obniżki cenowe.

Podobne wpisy

Komentarze